• Start

Technische Staf

Onze jeugd is het kloppend hart van onze club. Daarom zorgen we voor een goede omkadering om al vanaf U6 onze spelertjes het voetbalspel zo goed mogelijk aan te brengen in een leuke ploegsfeer. Op deze pagina zie je wie deze hele jeugdwerking in goede banen leidt.

Onze jeugdbegeleiders stellen hun GSM-nummer vrijwillig ter beschikking zodat u hen kan bereiken wanneer nodig. Graag vragen wij u om hen niet onnodig en vooral niet op ongepaste momenten te willen contacteren.

Jeugdleiding

Alex Dewilde

Verantwoordelijke Bovenbouw:

Alex De Wilde

Mail: alex.dewilde@eendrachthoutem.be

GSM: 0476/76.18.55


Koen De Waele

Verantwoordelijke Middenbouw:

Koen De Waele

Mail: koen.dewaele@eendrachthoutem.be  

GSM: 0476/22.06.23


NO IMAGE AVAILABLE1

Verantwoordelijke Onderbouw:

 

 



 

Trainers


Kristof Rottiers

Trainer U7A + U7B:

Kristof Rottiers

Mail: kristof.rottiers@eendrachthoutem.be

GSM: 0497/30.25.56

Remco Vandenbossche

Trainer U7A + U7B:

Remco Van Den Bossche

Mail: remco.vandenbossche@eendrachthoutem.be 

GSM: 0491/45.61.59


NO IMAGE AVAILABLE1

Trainers U8A:

Lars De Waele en Robbe Deconinck


NO IMAGE AVAILABLE1

Trainer U8B:

Kristof De Smedt


NO IMAGE AVAILABLE1

Trainers U9A + U9B:

Niels De Wilde en Lorenzo Van Der Haegen


Angelo Dilorenzo

Trainer U10A:

Angelo Dilorenzo

Mail: angelo.dilorenzo@eendrachthoutem.be

GSM: 0476/90.71.96


NO IMAGE AVAILABLE1

Trainer U10B:

Frederik Van Heddeghem


Chris Scheerlinck

Trainer U11A:

Chris Scheerlinck

Mail: chris.scheerlinck@eendrachthoutem.be 

GSM: 0496/77.63.24

Tim Meert

Trainer U11B:

Tim Meert

Mail: tim.meert@eendrachthoutem.be 

GSM: 0477/81.86.58

Jens De Backer

Trainer U12A:

Jens De Backer

Mail: jens.debacker@eendrachthoutem.be 

GSM: 0496/78.06.36

Glenn Piens

Trainer U12B:

Glenn Piens

Mail: glenn.piens@eendrachthoutem.be 

GSM: 0474/20.46.21

Koen De Waele

Trainer U13:

Koen De Waele

Mail: koen.dewaele@eendrachthoutem.be 

GSM: 0476/22.06.23

Peter Heyndrickx

Trainer U15:

Peter Heyndrickx

Mail: peter.heyndrickx@eendrachthoutem.be

GSM: 0473/94.42.01


Nicholas Lauwereys

Trainer U17:

Nicholas Lauwereys

Mail: nicholas.lauwerys@eendrachthoutem.be

GSM: 0486/18.95.50


NO IMAGE AVAILABLE1

Trainer U21:

Johan Verstockt

Mail: johan.verstockt@eendrachthoutem.be



Keepertrainers

NO IMAGE AVAILABLE1

Keepertrainer bovenbouw:

 


NO IMAGE AVAILABLE1

Keepertrainer onderbouw + middenbouw: